יום שני, 2 ביוני 2014

תנועת החרם נגד ישראל (BDS) מחרימה את המליארדר היהודי שתורם לארגון עדאללה (ועוד מאות ארגונים ישראלים ופלסטינים)

לוקחים ויורקים. סורוס

ישנם הרבה עיוותים וסתירות פנימיות בתנועת ה- BDS הקוראת להחרים את מדינת ישראל. ככה זה כשאתה ארגון טהרני וצדקני ופועל כמו כת מטורפת. מרוב דמוניזציה של היריב, חרב הקנאות היוקדת פוגעת באנשים הכי קרובים אליך.


ג'ורג' סורוס, איל ההון היהודי אמריקאי, אחד הפילנתרופים הכי גדולים של עמותות שמאל בעולם ובישראל והרשות הפלסטינית, מוצא את עצמו במתקפה חזירית מצד פעילי הארגון האנטישמי - BDS. לפני שנקדים בעוון הגדול שחטא בו המילארדר, נציין שסורוס מממן ומעניק תמיכה למאות ארגונים ישראלים ופלסטינים. ג'יי סטריט, ארגון גישה, עמותת עדאללה ורבים אחרים.

"קרנות החברה הפתוחה" מסייעות למאות אקטיבסטים במזרח התיכון. שיטוט מהיר באתר של הקרנות של סורוס מראה שהסוגייה הפלסטינית מאוד מרכזית. ישראל היא חץ לביקורת תמידית באתר של אנשי סורוס. אחד המאמרים האחרונים באתר הוא של פעילה מארגון 'עדאללה', עו"ד סוואהד בישארה. היא מאשימה את ישראל בהרס שיטתי של כפרי הבדואים בדרום. מנכ"לית עמותת "גישה" מככבת באתר ומבקרת את מדיניות הגבולות של ישראל בעזה. גישה מקבלים תרומות בסך מאות אלפי דולרים מהקרנות של סורוס.

אז על מה יצא הקצף של כל אותם פעילים אנטי ישראל נגד סורוס הנדיב? ובכן, האיש החל לשתף פעולה עם ההתנחלויות באופן הנלוז ביותר.

הוא קנה מניות בחברת סודה סטרים הכובשת, מנשלת ומדכאית את העם הפלסטיני בעצם ישיבתה על האדמה הכבושה - מעלה אדומים.

תגיד רם. מוחרם! (הצהרת חברי כת הבידיאס נגד סורוס)
בנוסף לפשע הקודם, סורוס הלז, קנה מניות בחברת התרופות הישראלית "טבע" אשר על פי פרויקט "מי מרוויח" נהנית מהכיבוש הישראלי בכך שהיא חברת תרופות המשווקת בלעדית את תרופותיה לרשות הפלסטינית.

אמנם סורוס משמן את עדאללה ושות' אבל לקנות מניות של חברות ישראליות שיש להן קשר ישיר ועקיף לכיבוש, ימח שמו, זה איסור חמור בתורת החרם.

סורוס מוחרם.

נשאלת השאלה האם זה כולל גם את כספו המזוהם של היהודי?

תגובה 1:

  1. טבע מממנת רבים מהעמותות של הקרן החדשה ובין השאר ממנה את מפלגת יש עתיד.
    לכן כדאי לבדוק אם טבע לא מהווה גם צינור להעברת כספים מטעם סורוס.

    השבמחק