יום רביעי, 26 במרץ 2014

"ישראל היום" גנזו ריאיון עם איילת שקד בגלל לחצים

מי לחץ על העיתון לגנוז את הכתבה? ח"כ איילת שקד

עיתון "ישראל היום" גנז ריאיון עם איילת שקד בתקופת היותה יו"ר ארגון "ישראל שלי". בכתבה שתתפרסם מחר בעיתון בשבע ועוסקת בפרשת "חוק ישראל היום" נחשף כי ריאיון שהיה אמור להיות עם שקד עליה ועל תנועת "ישראל שלי" בעיתון "ישראל היום" נגנז בגלל לחצים.

בימים שאיילת שקד הייתה בעיקר אושיית פייסבוק ולא חברת כנסת פגש אותה עיתונאי מ"ישראל היום" למטרת כתבת פרופיל בעיתון הנפוץ במדינה. הכתב ראיין, כתב וכשהכתבה הייתה אמורה להתפרסם ולא פורסמה אמר הכתב לשקד כי הסיפור יתפרסם במלואו בשבוע הבא. 


עם זאת, גם בשבוע שלאחר מכן הכתבה על שקד בוששה לבוא. בירור שנעשה עם הכתב מול אנשי "ישראל שלי" התברר כי הוא קיבל הוראה מלמעלה לגנוז את הכתבה. גורם בבית היהודי אף טוען כי הכתבה אפילו הועמדה ואנשי "ישראל היום" נאלצו לעצור את מכונות הדפוס. איילת שקד סרבה להתראיין לכתבה, אך אנשיה מאשרים ש"ישראל היום" קיימו ריאיון עם חברת הכנסת של הבית היהודי אבל הריאיון מעולם לא פורסם.

השאלה המתבקשת מדוע נגנז הריאיון? שקד לא הייתה באותו זמן חברת כנסת. עוד לא היו היחסים העכורים בין מפלגת הבית היהודי לנתניהו ולליכוד. האם הגורם לגניזת הכתבה נמצא בבית ראש הממשלה?

פנינו לישראל היום לתגובה. לא הגיבו. 

כתבה על "חוק ישראל היום" תתפרסם מחר בבשבע


תגובה 1:

  1. אני מניח שקיבלנו על זה תשובה אתמול בישראל היום
    על פי הכתבה שלהם בנט ושקד חשודים בשיתוף פעולה האם האויב המר ידיעות אחרונות

    השבמחק