יום שני, 23 בדצמבר 2013

להיסטוריונים שבנינו: ח"כ לשעבר אלכס גולדפרב מבטיח לקהל הבוחרים של מועצת באר טוביה לשמור על אדמתם ומבקש מהם להסתכל על ניסיון העבר העשיר שלו: "חשוב שאדם אשר היה בצמתים לאומיים ויודע איך מתקבלות החלטות, יהיה שם בזמן אמת!"; מממ...


גולדפרב ופואד בימי הכנסת העליזים

זוכרים את חבר הכנסת לשעבר אלכס גולדפרב מי שהיה בעבר ח"כ במפלגת צומת של רפול עליו השלום, וחתך לשמאל בממשלת רבין? יש שיגידו תמורת אתנן מיציבושי (סגני השרים קיבלו את הרכב הזה) היום, אם אתם מתעניינים או שלא, הוא מתמודד על נציגות במליאות מועצה בבאר טוביה. 

למה להעלות שדים מהעבר הממש רחוק? כזכור הוא קיבל את התפקיד 'היוקרתי' משהו של סגנות שר השיכון ובכך הציל את ממשלת רבין מהתמוטטות והסכם אוסלו עבר. בזמנו הוא עבר ביחד עם איש המופת, החסד ויקיר ישראל השר לשעבר והעבריין גונן שגב. למעשה הם אפשרו את הסכמי אוסלו וכל מה שבא בעקבותם. 
 
בפייסבוק של גולדפרב, שהיום הוא פעיל במפלגת העבודה (מחובר בעבותות אהבה לאיתן כבל), הוא פרסם לאחרונה סטטוס ארוך ונרגש על כך שהוא מעוניין להיבחר, לבקשת חבריו כמובן, למליאת המועצה של באר טוביה. מה שצד את עיני זו האמירה שלו שהוא מעוניין לשמור על קרקעות המדינה... וכי שמירה על קרקעות הינו ערך לאומי וציוני וכו' וכו' וכו'. 

ממממ.... איפה זה היה לפני עשרים שנה.. מצ"ב המכתב: 

תושבי אביגדור היקרים,

לאחרונה פנו אלי תושבים, חברי הנהלה ושלושת המועמדים לראשות המועצה, בבקשה לייצג את המושב כנציג במליאת המועצה, הם חושבים שתרומתי תעזור להם ולנו.


פנייתם מאפשרת לי, כאשר אבחר, לעבוד מולם בסנכרון מלא תוך בשיתוף פעולה עם הנהלת אביגדור. החלטתי להתמודד לתפקיד מתוך תחושת שליחות.


להלן מספר דוגמאות , שברצוני לקדם באופן מיידי:


1.שמירה על הקרקע:

א. אנו עומדים בפני שינויים אזוריים דרמטיים בנושאי קרקע וסביבה, חשוב שאדם אשר היה בצמתים לאומיים ויודע איך מתקבלות החלטות, יהיה שם בזמן אמת!

ב. בעיניי, קרקע היא ערך ציוני חשוב, ולתושבים הותיקים שהיו כאן בזמנים קשים, אני מתחייב לשמור ולשמר את הקרקע ולקדם את רישום הקרקעות על שם בעליהן.


2. תחנת הכוח ואזור התעשייה:

א. הנושא עומד בפני בג" צ (ע"פ הסטטיסטיקה סיכויינו קלושים להצליח) אמשיך לפעול ככל יכולתי בכל ערוץ אפשרי במאבק נגד הקמת התחנה.

ב. אפעל להקטין את הסיכונים לסביבה, במיגון ומניעת זיהום אוויר גם ביחס למפעלים אחרים.


3.שיפור הבטיחות בדרכים:

א. הסדרת צומת אביגדור-ורבורג וחצב: לאחרונה חשנו על בשרינו ונפשנו, את המחיר

הכבד מנשוא, עקב הזנחה של שנים.

ב. ביצוע מעגל תנועה בצומת הראשון בכניסה למושב.

ג. סלילת שביל גישה בין ההרחבה לבין המרכז- צרכניה – מזכירות-גן שעשועים.

ד. הסדרת שביל לרוכבי אופניים באזור המועצה.


4. שיפור איכות החיים:

א. ניקוי המדרכות והכבישים.

ב. טיפול מקומי ואזורי במזיקים שונים כגון זבובים, תיקנים ומזיקים אחרים.

ג. איסוף הגזם והצבת פחים מרכזיים באחריות המועצה.


5. חינוך ספורט ותרבות הפנאי:

א. תגבור לימודים לתלמידים וסטודנטים.

ב. חוגים לילדים, נוער ומבוגרים בתמיכתה וסיועה של המועצה.

ג. הקמת גן שעשועים גדול במרכז המושב.

בעברי, התמחיתי בקידום פרויקטים ממשלתיים\ציבוריים, תרומתי תהיה גם בתעסוקה מושבית ובקידום יוזמות עסקיות ותיירותיות, תוך התמקדות באביגדור כחלק מהמועצה כבסיס להחזיר את הבנים/ות הביתה, ובעיקר כאוזן קשבת לתושבים וטיפול בבעיות שוטפות. אני מבקש את אמונכם בהחלטתי להתמודד ולייצג את המושב כחבר במליאת המועצה, (חבר מועצה) שכולה התנדבות למען התושבים. הבחירות מתקיימות ב- 24/12/13 יום שלישי זה אשמח לקבל את קולכם, מאחל לכל מי שיבחר שיצליח למען כולנו.


בהערכה רבה,

אלכס גולדפרב,

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה