יום שבת, 26 באוקטובר 2013

קריאה להחרים את עידן רייכל בחו"ל: תומך בשליחת חבילות עם ממתקים לחיילי צה"ל; ומה מתכוונים פעילי ה-BDS לעשות נגד הציוני הנלוז סיימון קאוול?

עמוד הפייסבוק שקורא להחרים את רייכל

עידן רייכל אמור להופיע בתחילת השבוע בניו יורק וזו סיבה מספיק טובה בשביל קבוצות פלסטיניות ויהודיות בארה"ב לחמם מנועים ולארגון הפגנות הקוראות לחרם על האמן הישראלי. וכך באמת גם קורה ארגון פלסטיני בארה"ב, אותו מנהלת ריאהם בארגותי, מי שהייתה בעבר הדוברת של אוניברסיטת ביר זית ברמאללה והיום עומדת בראש ארגון Adalah NY, מארגנת הפגנה ורעש גדול נגד רייכל וחבריו.

העניין הוא אצל פעילי החרמות היא שהם מנסים למצוא סיבה "הגיונית" על מנת להצדיק את פעולת החרם על הישראלים. כלומר, מקדמי החרמות טוענים שהם מחרימים אמנים ישראלים פרטיים לא משום היותם ישראלים חלילה אלא בגלל שהם, אמנים כמו להקת בת שבע או עידן רייכל במקרה הזה, משמשים כשגרירים של ישראל הפועלים להציג את תרבותה של ישראל וממילא להסתיר את "פשעי הכיבוש" של העם היושב בציון. 

להחרים סתם ישראלי משום היותו ישראלי זה עלול להראות חלילה שלא באנשי שלום הפועלים להטיב את העולם עסקינן, אלא בחבורה של אנטישמים השונאים כל דבר עם ניחוח ישראלי, ופעילי ה-BDS בוודאי שאינם אנטישמים והם אינם מונעים משנאת ישראל אלא אך ורק מאהבת האדם באשר הוא אדם.

משום כך פרסמו פעילי החרם הפלסטינים כתב אישום חריף נגד עידן רייכל המוכיח שחור על גבי לבן שהוא משת"פ של צה"ל, חובב מדים ירוקים נלוז, ציוני בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו ומשום כך מטרה לחרם רבתי. רייכל, טענו המאשימים, מציג את עצמו כאמן הדוגל בערכי הסבלנות והשלום, הוא נוהג להציג מגוון רחב של אמנים לצידו מתרבויות שונות ובשיריו אפשר לשמוע מסרים סובלניים ופתוחים. אך לא היא! טוענים הקטגורים, נגד עידן רייכל ראיות הקושרות אותו לאהבת צבא ההגנה לישראל. 

לא אעייף אתכם בכל ההוכחות והראיות המציגות את רייכל כשגריר תרבות של מדינת ישראל, תפקיד אותו הוא ממלא בשמחה. יש ראייה אחת ניצחת שמצאו פעילי החרם והיא לדעתי מלכת הראיות המחייבת כל מי שחרט על דגלו להחרים את ישראל לצאת למלחמה נגד עידן רייכל. 

ארגון יהודי אמריקאי (TIS (Thank Israel Soldiers הינו ארגון הפועל לשלוח חבילות למען חיילי צה"ל. הם מסייעים גם לחיילים משוחררים בכל מיני תוכניות ומלגות ומנסים לעזור לחיילים במהלך שירותם הצבאי. אכן, מדובר בארגון נוראי במיוחד: אוהבי ישראל מהזן הגרוע ביותר. 

והנה, בתוך אותו אתר נמצא לא אחר מאשר אותו עידן רייכל נלוז המעיד במכתב תודה לארגון הלז. אף תמונתו מעטרת את המכתב בו הוא מודה לאנשי הארגון השולחים חבילות עם ממתקים לחיילי צה"ל. ובכן, התביעה סיימה את דבריה. הוכח ללא צל צילו של ספק עידן רייכל אשם הוא אוהב את העם שלו, אוהב את המדינה שלו והגרוע מכל תומך בחיילים ישראלים. שמישהו יפתח לו את הצורה. 


הוכחה חותכת להיותו של עידן רייכל אוהב ישראל. רייכל באתר של שולחי החבילות לחיילים

אבל החיים לא הופכים להיות יותר קלים לפעילי החרמות נגד ישראל. השבוע פרסם רחים קאסם, תושב לונדון העוקב אחר פעילות קיצונית של מוסלמים פוסט מעניין על כך שהגיע הזמן שפעילי ה-BDS יחרימו את המוזיקה בכלל ואת תוכנית ה-X FACTOR הבריטית. וזאת מפני שסיימון קאוול, איש רשע הראוי לחרם מצד עצמו, נצפה בכנס של ידידי צה"ל בארה"ב תורם 50 אלף דולר לצבא הציוני. לא רק שהוא תרם כסף לציונים הנבזיים הוא היה מוכן לשיר יחד עם האוליגרך הישראלי חיים סבן את שיר הנושא של תוכנית הילדים הנוסלטגית "go go power rangers" על מנת לגייס מיליון דולר לתוכניות חינוכיות לטובת חיילי צה"ל. 

משת"פ ציוני

אין ספק שהבחור תמיד היה רשע מרושע אך חשיפתו כציוני רשע מרושע מעוררת בחילה בכל לב שונא ישראל באשר הוא. לצפייה בתמונות המדברות בעד עצמן: (לצפייה יותר נורמלית כאן)אז מה הצעד הבא של שונאי ישראל? להחרים את סיימון קאוול? לצאת בג'יהאד מלחמתי נגד X Factor? להחרים את המשתתפים בתוכנית הפופולארית? בואו נראה אתכם.

תגובה 1:

  1. לקחת מוזיקאי מוכשר כמו עידן רייכל ולהחרים אותו בגלל דעות פוליטיות - פשוט אין מלים. וזה קורה כל זמן עם אומנים שמרוויחים את לחמם בעמל רב.

    השבמחק