יום שלישי, 6 באוגוסט 2013

מכתב מקצין בן העדה המרונית מכפר ברעם: הלאומנות הערבית מנסה לנצל את פרשת ברעם לטובת המאבק הפלסטיני אבל לנו אין דבר וחצי דבר עם הפלסטינים. עם היהודים נסתדר לבד בלי ההסתה הערבית נגד מדינת ישראל

שאדי, שני מימין בפגישה עם נתניהו. "מנסים לחבר אותנו בכוח למאבק הפלסטיני"
הפגישה בין בני העדה הנוצרית לראש הממשלה בנימין נתניהו הצליחה לערער את הקיצונים במגזר הערבי. מאז הפרסום, התקשורת הערבית גועשת ורועשת סביב מה שנראה כדרך חדשה בין מדינת ישראל למיעוט הנוצרי. בנוסף לכך, בעקבות הפגישה החשובה, יותר ויותר נוצרים כמו גם מוסלמים ובני מיעוטים נוספים "יוצאים מהארון", אם אפשר לומר, ומודיעים כי נמאס להם מהבדלנות הלאומנית של הפוליטיקאים הערבים. 
 
מאז פרסום הפגישה עם ראש הממשלה, קיבלו חברי פורום העדה הנוצרית המון תגובות תומכות מנוצרים וערבים מוסלמים שהודיעו להם שהם איתם ותומכים בהם ובמהלך שלהם להיות שותפים בשוויון בנטל במדינת ישראל. 

עם זאת, כצפוי, יש התנגדות לפורום העדה הנוצרית בעיקר מצד ההנהגה הפוליטית של הערבים בישראל. גם הטוקבקים באתרים בתקשורת הערבית לא חוסכים בקללות, השמצות ומכל הבא ליד. 

עכשיו, החלו לתקוף את חברי הפורום העדה הנוצרית על כך שהם לא מלאו את תפקידם כנוצרים ערבים בכך ש"לא דברו" על עקורי ברעם ואיקרית עם ראש הממשלה. 
 
שאדי חלול,קצין מילואים מצנחנים ודובר הפורום מפרסם מכתב שמתפרסם כאן לראשונה בו הוא אומר שנמאס לו מהניסיון של לאומנים ערבים לגייס את תושבי ברעם למלחמה שלהם מול מדינת ישראל. את העוול בברעם יש לפתור ולהביא לפתרון צודק, אומר חלו'ל, אבל הוא לא מתכוון לתת לחברי הכנסת הערבים לרכב על הגב שלו ולהניף את הדגל הפלסטיני. דגל, שאין לו שום הזדהות וחיבור.
 
שאדי חלו'ל בתוכנית לונדון וקירשנבאום
שאדי חלול / הודעה מבן של עקורי ברעם המרונית לכל המסיתים נגד פורום גיוס העדה הנוצרית והשתלבותה במדינת ישראל:
 
אני קצין צה"ל מכפר ברעם, מרוני נוצרי גאה במורשת אבותיי הארמית. אנו ישראלים ורוצים להיות חלק מהמדינה הזו. כל מאמצי המסיתים האלה נגד השילוב שמשתמשים בסיפור הצודק שלנו בברעם ככלי לניגוח המדינה והשתלבות העדה הנוצרית בישראל ייכשלו. 
 
אנו ראינו בעבר ורואים גם כיום ולנצח את עצמנו בברעם כישראלים, רבים מאיתנו שירתו ומשרתים בשירות לאומי וצה"ל, מג"ב ומשטרה ואפילו בכוחות ביטחון אחרים. בעייתנו תיפתר על ידי אנשים כמונו ולא עלידי גורמים מסיתים עוינים למדינה וזרים לנו שמנסים לחבר אותנו למאבק ערבי פלסטיני שאין לנו אליו קשר בבירעם. 99% מתושבי ברעם באים משורשים ארמיים לבנונים נוצריים וכל הזמן מבקשים פתרון למצוקתנו כישראלים נוצרים ולא אחרת. 
 
אז לכל המסיתים והמכפישים והאינטרסנטים הערבים, אני אומר לכם:  תרדו מהעץ הזה ותחפשו משהו אחר. אנו נגן על ברעם מאויבים כמוכם ונגן על מאבקנו הצודק בצורה צודקת ודרך השתלבות בחברה הישראלית ואהבת המדינה שלנו ישראל. אם אתם באמת אוהבים את ברעם וחפצים בעזרה לאנשים אז עזבו אותנו בשקט. אנו יודעים להסתדר לבד עם היהודים והמדינה שלנו ומבטיח לכם שהענין זה כמו גם ענינים אחרים שקשורים למדינת ישראל מטופלים על ידינו בצורה מכובדת וטובה יותר מהדרך של מסיתים אלה הנבזית המתנכרת לנצרות שלה, שורשיה האמיתיים ולמדינת ישראל שחיים בה בכבוד, בחירות ובחופש. 
 
הפורום כבר קיבל הכרה מהדרג המדיני ביטחוני הבכיר ביותר ותוצאות לא ייאחרו לבוא בכל החזיתות . הפורום בנוי מקצינים וחיילים מכל העדות הנוצריות ודואג לעתיד טוב יותר לצעירים והצעירות הנוצריים בארץ ישראל. ביחד כנוצרים עם אחינו היהודים ננצח וצדק ייצא לאור. צדק תדק תרדוף. הכרת הטוב ביהדות וצדק הינם יסודות אשר מוזכרים בתנ"ך המשותף לשנינו כנוצרים ויהודים. עמכם ההבנה ובהצלחה לפורום ולכל הנוצרים שרוצים להשתלב במדינה. ביחד ננצח. 
 
שאדי חלול, דובר פורום גיוס העדה הנוצרית. כפר ברעם

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה