יום שישי, 5 ביולי 2013

צעירה מהעדה הנוצרית מסבירה לחנין זועבי מדוע היא מתכוונת להתגייס לצה"ל על אפה וחמתה

רגדה ג'ראיסי מתראיינת לתקשורת הערבית בלי למצמץ

תכירו את רגדה ג'ראיסי צעירה נצרתית שאוטוטו בדרך להתגייס לצה"ל. היא נוצריה וחברה בפורום העדה הנוצרית והיא מסייעת לחברים שלה להתגייס לצבא. בעקבות כל הסערה שהייתה לאחרונה עם חברי הכנסת הערבים (בעיקר ח"כ זועבי ובאסל גטאס) שיצאו נגד האב גבריאל ופורום הקצינים הנוצרים שמעודדים גיוס ושירות לאומי, החליטה רגדה לכתוב מכתב לח"כ זועבי ולומר לה את אשר על ליבה.

יש במכתב הזה את כל הסיפור של השינוי שעוברים לא מעט צעירים נוצרים החיים במדינת ישראל ואולי גם חבוי פה הפחד הגדול של חברי הכנסת הערבים שחוששים מהרוח החדשה הזו שהולכת יד ביד עם החברה הישראלית והעם היהודי ואיבוד האחיזה עם חלקים הולכים וגדלים בתוך החברה הערבית. רגדה ג'ראיסי מבקשת במילים פשוטות מח"כ זועבי שתפסיק לדבר בשמה, ובשם הצעירים הנוצרים. 

"שלום לך ח"כ חנין זועבי. שמי רגידה ג'ראיסי. אני נוצריה דוברת השפה הערבית אך לא ערביה. אני מבקשת עם כל הכבוד לך לא לדבר בשם הנוצרים ש'אנחנו פלסטינים'. תקשיבי, אנחנו לא פלסטינים וגם לא מעניין אותנו מהם. אנחנו נוצרים ישראלים מכוסים בכחול לבן בלב ובנשמה.

"אם את מתנגדת שהנוצרים יתגייסו לצה"ל אז תני לי בבקשה לענות לך שלא את, ולא גטאס (ח"כ גאטס י"פ) תבנו לנו עתיד כאן ותתנו לנו זכויות כמו שהמדינה שלנו, מדינת ישראל נותנת.

"דבר שני, אם את יודעת להתנגד נגד הגיוס של הנוצרים אז אני רוצה לראות את ההתנגדות שלך גם נגד המוסלמים והבדואים שמשרתים בצה"ל ולא רק נגד הנוצרים. אנחנו אוהבים את כולם את הנוצרים והערבים אך רק כאלה שיש להם תעודת זהות כחולה. אנחנו פשוט אוהבים כחול לבן. ואנחנו כנוצרים כן נתגייס לצה"ל וכן נשרת את המדינה".

בעקבות המכתב הזה שפורסם בפייסבוק מיהרה התקשורת הערבית לראיין את הצעירה האמיצה ולהבין מאיפה יש לה את "החוצפה" והאומץ לצאת נגד חנין זועבי. אגב, ג'ראיסי לא התרגשה התייצבה מול המצלמות ואמרה לח"כ זועבי, מצטערת, אני עם מדינת ישראל.

50 comments:

 1. חשוב מאד לפרסם ולעודד
  לא מצליח לראות תמונה או סרטון האם אפשר לאפשר?

  השבמחק
 2. אלוהים יברך אותך על אומץ לבך.
  עם ישראל אוהב אותכם ויגמול לכם טובה על התנהגותכם האצילית.

  השבמחק
  תשובות
  1. רגדה ג'ראיסי6 ביולי 2013 בשעה 0:22

   שאלוהים יברך את עם ישראל
   אם לא נהיה אמיצים אז לא נגיע למטרה שלאנו ואנחנו אמיצים עכשיו זה הזמן להוכיח שאין אדם ערבי פלסטיניי יכול לייצג אותנו כפלסטיניים אנחנו ישראלים גאים...

   מחק
  2. היי רגדה, תוכלי ליצור איתי קשר במייל gilad.levy85@gmail.com
   זה ממש חשוב לצורך כתבה בתקשורת

   מחק
 3. אתם עוד תראו
  ערביי ישראל יתגיירו - לבסוף...

  השבמחק
  תשובות
  1. אפשר גם להיות אחים לגורל מבלי להתגייר. היהדות מעולם לא שאפה לגייר את העולם.

   מחק
  2. Ha-notzrim ha-tzioniyim ma-aminim be-Yeshua u-va-Natzrut.

   מחק
  3. הם אינם צריכים להתגייר, זו מדינה חופשית. שתהיה בריאה ישראל.

   מחק
 4. יש איפשהו את הראיונות שלה עם התקשורת הערבית?

  השבמחק
 5. אני מוריד את הכובע בפני רגדה ג'ראיסי שרואה מעבר ל"עשן והמראות" שמפיצים עסקני המגזר הערבי בישראל ועומדת באומץ על דעתה

  הבחירה של רגדה היא גם הבחירה המוסרית (כאזרחית) וגם הבחירה ההגיונית מבחינתה כאשר לכול בר-דעת עם עינים בראשו, ברור שהגישה האתנוצנטרית/מתבדלת של קבוצת הזועביז לא מחזיקה מים מפאת חוסר ההגיון הבולט שבה שבהכרך לא מוביל לשום דבר חיובי...

  מעבר לענין המוסרי, רגדה אומרת לזועביז שהיא יורדת מהרכבת לשומקום שבה הם נוסעים...

  ושוב, בראבו לרגדה!!

  השבמחק
 6. כל הכבוד לנוצרים בישראל שמניפים בגאוה את היותם אזרחי ישראל.
  הגיעה העת שכל אזרחי ישראל מכל הדתות יבינו ויפנימו שחברי הכנסת הערבים ביחד עם אחיהם - האחים המוסלמים ודומיהם מנסים להרוס ולחבל כל חלקה טובה בכל מקום בו הם נמצאים החל מעיראק ופקיסטן וכלה בסוריה, לבנון, מצרים, תורכיה, ירדן, לוב, טוניס, אלג'יר ועוד.
  בכל מקום בו הם מצליחים להרוס ולחבל, קודם כל הם פוגעים ב"אחיהם" הנוצרים, הסונים השיעים וכל הניקרה בדרכם.
  ישראל היא אי של שפיות וללא אותם חברי כנסת ומוסלמים קיצוניים המסיתים את אוכלוסיתם ומקדמים את ההרס והשינאה הייתה לנו מדינה מדהימה, עם חיים בצוותא, שוויון בפני החוק בחובות ובזכויות.
  בואו נמשיך במסלול בו בחרו הנוצרים שהוא המסלול הנכון, ונתאחד כולנו יחד ללא הבדל דת, ונצא להגן על מדינת ישראל מפני אלו המעוניינים להרוס אותה ולהביא עלינו חורבן דומה לזה של סוריה, מצרים, לוב, פקיסטן, עיראק... ושאר המדינות המוסלמיות שחברי הכנסת הערביים וראשי הדת המסלמיים בישראל מעוניינים שנהיה כמותם.

  השבמחק
 7. אוהבים אותך רגדה ג'ראיסי !!! ככה צריך, לא לתת לח"כים "הפלסתיניים" האלה להרוס כל דבר טוב שיש במדינה שלנו, כל עם ישראל איתך :)

  השבמחק
  תשובות
  1. רגדה ג'ראיסי6 ביולי 2013 בשעה 0:16

   ואני איתכםאוהבת את העדה ואת כל הבני אדם הישראלים :)

   מחק
 8. כל הכבוד לך! נערה אמיצה

  צריך לעודד את כל הקהילה הזאת לעמוד מול הצעקנים והבוגדים בכנסת ולהגיד שכן, אתם רוצים להיות חלק מהמדינה, לא משנה כמה ינסו לפלג ולפצל ולסכסך אתכם ולהסית אתכם נגדינו.

  חזקי ואמצי!

  השבמחק
  תשובות
  1. רגדה ג'ראיסי6 ביולי 2013 בשעה 0:30

   אנחנו גם כך חלק וחלק גדול מהנוצרים השתלב בחברה הישראלית !...
   וזה יהיה בקרוב 100%

   מחק
 9. כל הכבוד. כן ירבו .....
  בחורה אמיצה שנאבקת מתוך אהבה, עוד תשנה את העולם.

  אני ואתה
  נשנה את העולם
  אני ואתה
  אז יבואו כבר כולם......

  השבמחק
 10. את גדולה מהחיים חכמה ואינטלגנתית מנסיון העבר כשערפת טבח בנוצרים בלבנון רק הישראלים הצילו אותם מאותם פלסטינים פנטים מוסלמים שאין להם
  אלהים וגברת זועבי מחפשת כותרות להצדיק את המשכורת שהיא מקבלת על גב המסכנים לכן היא סכנה גם לאלה שחושבים שהם אוהבים אותה זועבי דואגת לזועבי

  השבמחק
 11. לארגן אלפי נוצרים שחושבים כמוה ולהשתיק סוף סוף את זועבי וטיבי וכל ייתר חברי הכנסת הערביים שמייצגים אותם, ייצאו האלפים לרחובות ויצעקו בקול : ''זועבי וטיבי ובאסל גטאס תפסיקו לייצג אותנו, נמאס לנו להיות ''הקורבנות הפלסטינים'' שלכם, אנחנו לא מאמינים בשקר הזה שיש עם כזה שנקרא בלסטינים. יש ערבים. נקודה. שום בלסטינים ושום בטיח''

  השבמחק
 12. כל הכבוד ל ר ג ד ה ולכל מי שחושב על המדינה וזה כולל ערבים מוסלמים דרוזים חרדים ועוד ובוז לחברת הכנסת זועבי ולכל מי שמרגיש לא רצוי במדינה שיעזוב ........

  השבמחק
 13. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק
 14. הבחורה, עם ראש ועם ביצים

  השבמחק
 15. הבחירה להיות בני חורין=שווה לכולם=אזרחי הנאמנים של מדינה, היא בחירה שחלק מאזרחי המדינת ישראל לא קיבלו אותה. זו הבחירה שלהם והם נושאים על כתפיהם את אחריות על גורלם, גורל ילדיהם, גורל על קהילה שלהם!!! ומחיר שהם משלמים בכל התחומים- זו היא בחירה שלהם. בשביל לשנות גורל, צריך לשנות בחירה!!! ואז תוכלו לדרוש מהמדינה כל מה שמקבלים אחרים, כי אתם בני חורין גם בשלום, גם במלחמה.
  הצעירים תדעו שאתם חיים בתקופה שעתידיכם הוא בידיכם! שיהיה שלום לכל עם ישראל הנאמן למדינתו-מדינת ישראל!

  השבמחק
 16. כל הכבוד לך רגדה, מוריד בפניך את הכובע.

  בניגוד לאחרים שהגיבו כאן, אני מעוניין להפריד בין שנאה לערבים לבין אהבת ישראל. מדינת ישראל נותנת הזדמנות מדהימה לחיי חופש לכל מי שמעוניין בכך ומגיע לכל מי שחי כאן ליהנות מהטבות אלו וגם לשרת את המדינה זו זכות.

  אל תתנו לאנשי ריב ומדון מונעי אג'נדה להסית אתכם מדרך הישר ומאזרחות טובה. גם בלבנון הנוצרים המרונים היו רודפי שלום ואכלו אותה בגלל מלחמה בין שאר העדות.


  השבמחק
 17. רגדה , אוהבים אותך - את התשובה לביוב שקוראים לה זועבי.

  השבמחק
 18. אחות יקרה את תותחית!!

  השבמחק
 19. את גדולה מהחיים, בצעירותי למדתי בסנט ג'וזף בירושלים ואני יהודיה להפריע לי להמשיך את לימודי בצרפתית ואנגלית עד היום יש לי חברות בירושלים ארמניות נוצריות ערביות שלמדו איתי
  לכן את מבורכת על יוזמתך
  כל טוב לך בחורה צעירה וחכמה

  השבמחק
 20. רגדה,שאלוקים יהיה איתך אחות יקרה!

  השבמחק
 21. אני חושבת שיש קצת צביעות בזה..למה רק עכשיו החלטתם להצטרף לצבא ? שראיתם שהמצב לא טוב אז בחרתם להיות כחול לבן ? למה ביפו בלוד בחיפה בשפרעם ובשאר המקומות שיש בהם נוצרים הם עדיין מצהירים שהם ערבים ונגד המדינה ושהם רוצים רק את פלסטין ? בכל מקום שיש הפגנה נגד המדינה יש יותר נוצרים מאר מוסלמים . מי שרוצה להיות כחול לבן כמו שאמרת היה צריך להיות כחול לבן עוד מלפני קום המדינה ולא חסר כאלה כמו אחינו הצ'רקסים והדרוזים .את חלק קטן מאוד מהנוצרים ורובם אם לא כולם מצהירים שהם נגד הצבא נגד המדינה . אני לא פוסלת את מה שאת רוצה לעשות אבל אני כיהודיה לא מהר קונה את זה .

  השבמחק
  תשובות
  1. זהותם של נוצרי הארץ ידועה מזמן
   נוצרים דוברי ערבית ולא ערבים ... אבל הפוליטיקאים המושחתים מהסקטור שלנו ... תמיד היו נוטים לצד של הפלסטינאים אך ורק בגלל הפחד שלהם מלנקוט עמדה לטובת הנוצרים במדינתנו הקטנטונת.

   מחק
 22. רגדה ג'ראייסי ...
  כל הכבוד ויישר כח

  השבמחק
 23. רגדה רק צעירה לפני גיוס, וכבר מביאה הרבה יותר כבוד לעצמה ולקהילה הנוצרית ממה שחנין זועבי אי פעם הביאה לפלסטינאים או לעצמה. אני מאחלת לה הרבה אושר והצלחה בחיים!

  השבמחק
 24. כל הכבוד לך אני מצדיע רק כך יהיה שוויון במדינה ורק כך תהיו אזרחים שווים

  השבמחק
 25. כיף לקרוא, ממלא בהרבה תקווה.
  מילוי חובות אזרחיות זה המינימום בשביל שתהיה שותפות אמיתית,
  וכמובן כשזה אומר ללכת נגד הקונצנזוס בחברה הערבית, זה דבר גדול.
  אם באמת זו תופעה גדלה (ההזדהות עם ישראל) אני מקווה לראות אותה מיתרגמת לכוח פוליטי, זה יהיה דבר טוב.

  השבמחק
 26. כל הכבוד לה!
  אמן ישפדו את חנין זועבי!

  השבמחק
 27. רגדה היקרה, שירבו כמותך בישראל. הראית כיצד על אף האמונה השונה את גורמת לקרוב בין כל הישראלים ללא הבדלי דת ואמונה. את מצטרפת לרבים בכל העולם שמאסו באיסלם החשוך והבוגדני. אני מעריץ אותך תמשיכי ותהיי חזקה.

  השבמחק
 28. ורד ליטמן ( ROSE )8 ביולי 2013 בשעה 19:25

  מפרגנת לך אחותי!!

  השבמחק
  תשובות
  1. בקשר לזאת שאמרה שרגדה נוהגת בצביעות אני רוצה להגיב ולא בצביעות: האמת היא שהצביעות הגדולה מכל זה להכפיש את מדינת ישראל בכל מקום בכל זמן ובכל סיטואציה, זאת צביעות סידרתית. ישראלים לא רוצחים. עם ישראל זה אי של שפיות כמו שאמר מישהו לפני, ואוסיף זה עם הגון. עם שרק ממתין בסבלנות אין סופית לנערות כמו רגדה כדי לשמוע שהן לא נגד המדינה כדי שסוף סוף יהיה לעם רצון כן ואמיתי להעניק גם להן מה שכל אזרח הגון מקבל.

   מחק
  2. רגדה פשוט ראתה שמשהו לא נורמלי קורה בכל מיני חוגים שמכפישים את המדינה וזה רק כמס שפתיים ולא כאמת. טוב לנו הישראלים כאן וגם לנוצרים טוב, אף אחד לא רודף אותם בגלל דתם. אפילו המוסלמים מסתובבים בקניונים בחופשיות ומתפרנסים בכבוד. רגדה סך הכל העמידה את הראי מול עיניהם של קרוביה.
   ישר כח רגדה את בחורה אמיצה, אמיתית, וישרה. עלי והצליחי.

   מחק
 29. כל הכבוד לצעירה שמבינה שרק נאמנות למדינה שבה היא חיה וגדלה ושיש צורך גם לתרום להצלחתה הדבר יביא קרוב לבבות .
  ולחנין זועבי את נבנת רק בדרך של שנאה ומשתמשת בקהל נחשל ושקל לשכנע לשנאה,
  היגיע הזמן שהמדינה תפסיק לממן חברי כנסת מהסוג של חנין ותשלח אותם לכול הרוחות...

  השבמחק
 30. לרגדה, אני רוצה לברך אותך על צעדך שלכל הדיעות מראה לכולנו על אומץ בלתי רגיל, פקחות, פתיחות, ראייה אמיתית וחשיבה נכונה ועל כך מגיע לך כל הכבוד ! בתור אחד מצאצאיה של אחת מהמשפחות הגדולות ביותר בישראל וכאחד שמאוד מקושר במדינה הקטנטונת שלנו, אני רוצה להודות לך על המעשה הנועז בקבלת החלטה שכזאת שלדעת רבים מאיתנו אינה היתה קלה עבורך משום שההתנכלויות למעשה נועז שכזה הן כלל אינן מעטות ומונעות בעיקרן מתוך סיבה של קנאה ושנאה גם יחד. בשם רוב אזרחי ישראל אשר נאמנים למדינת ישראל, לחוקיה ודגלה, כולנו מצדיעים לך ומברכים אותך אותך בהצלחה מרובה בדרכך הנכונה.

  אשמח מאוד באם תוכלי ליצור איתי קשר

  theibclub@gmail.com

  השבמחק
 31. אוהבים אותך רגדה, מחזק את דברייך שהמדינה היא זו שנותנת לנו זכויות והזדמנויות לפרוח בשונה משאר המשטרים הערביים ולא זועבי ושאר החכים הערביים.

  השבמחק
 32. התותח התימני13 ביולי 2013 בשעה 14:24

  פשוט מרגשת.

  השבמחק
 33. בהצלחה רגדה!!
  מעניין שאף אחד מהפלסטינים לא הגיב פה?

  השבמחק
 34. את מדהימה!!! אלוהים איתך..!

  השבמחק
 35. אתם באמת נוצרים אוהבי ישראל האחים שלנו אוהבים אותכם מכיר באופן אישי אנשים מקסימים שכמותכם תלמד מהם כלב מאיירס אלו אנשים מקסימים ולא כתות רשע

  השבמחק
 36. את מדהימה מעריצים אותך ואת חבריך אתם נוצרים אוהבי ישראל בלב ובנפש עורך דין כלב מאיירס אלו נוצרים אוהבי ישראל בלב ובנפש ולא כתות

  השבמחק
 37. רגדה, את הוכחת באומץ הלב הנדיר שלך שבחרת בדרך הנכונה, בדרך המחברת בין היהודים והנוצרים בישראל, ושלמעשה רב המשותף בינינו מן השונה והמפריד. עדיף שנעמוד שכם אחד מול אויבינו המשותפים, אלה האומרים: "בשבת נטבח ביהודים וביום ראשון - במוצרים", משום שאם לא נהיה תלויים זה בזה - סופנו להיות תלויים כל אחד לחוד. חזקי ואמצי!

  השבמחק